Dowódcy Dywizji - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Dowódcy Dywizji




1st Polish Armoured Division

Commanding Officers
of the Division

Bevelvoerende Officieren
van de Divisie

Dowódcy Dywizji




Divisie generaal
Stanisław Maczek
*Szczerzec(PL)
31-03-1892
†Edinburgh(GB)
   11-12-1994   
Brigade Generaal
Klemens Rudnicki
*Zydazów(UA)
28-03-1897
†Londen(GB)
    12-06-1992    

Second in Command
of the Division

Plaatsvervangend Commandanten
van de Divisie

Zastępcy
Dowódcy Dywizji



Kolonel Tadeusz Majewski
*(PL)
09-11-1937

05-03-2015
Kolonel Kazmierz Dworak
*Rzeszów(PL)
07-01-1895
† Londen(GB)
  03-11-1954
Kolonel Bronislaw Noel
*Lancut(PL)
23-03-1897
†Londen(GB)
21-08-1979
Chief of Divisional Staff

Chef Divisiestaf

Szefowie Sztabu Dywizji




Kolonel Jery Levittoux
*Chrzanowce(RU)
07-01-1897
  †Caen(FR)
18-07-1944
Kolonel Ludwik Staniewicz
*Krakow(PL)
08-10-1908
† Londen(GB)
    00-00-0000     
Kolonel Zbigniew Dudziński
*(PL)
00-00-0000
00-00-000
Quartermaster General
of the Division

Kwartiermeester Generaal
van de Divisie

Ogólne Kwatermistrz




Major Mieczysław Rukowsski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
Major Jan Marowski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000  

10th Armoured Calvary Brigade
Calvalerie Pantser Brigade
Brygady Kawalerii Pancernej


Officers Commanding
10th Armuored Cavalry Brigade

Commandanten
Calvalerie Brigade

Dowódcy Brygady Kawalerii



Kolonel Tadeusz Majewski
*Lwow(PL)
26-08-1899
†Toronto(CAN)
20-06-1969
Kolonel Franciszek Skibiński
*(PL)
15-08-1899

16-05-1991
Kolonel Antoni Grudziński
*Vilnius(RU)
17-11-1879
  †Londen(GB
 01-12-1981
Second in Commando
of the Brigade

Plaatsvervangend
Brigade cCommandanten

Zastępcy
Dowódcy Brygady



Kolonel Franciszek Skibiński
*(PL)
15-08-1899

16-05 1991  
Kolonel Antoni Grudziński
*Vilnius(RU)
17-11-1879
†Londen(GB)
01-12-1981

Brigade Chief Staff

Brigade Chefstaf

Szefowie Sztabu Brygady



Major Marian Czarnecki
*Przemysl(PL)
17-10-1893

00-00-0000
Major Tadeusz Wysocki
*Dabrów(PL)
26-06-1899

00-00-0000
Kapitein Apolinary Grzesczak
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
The Divisional Attillery
De Divisie Artillerie
Artylerii Dywizyjnej

Officers Commanding

Commandanten

Dowódy



Kolonel Bronisław Noel
*Lancut(PL)
23-03 1897
†Londen(GB)
21-08-1979
Kolonel Karol Maresch
*Brzeźanach(PL)
01-09-1888
†Liverpool(GB)
18-10-1972

Divisional Artillery Chief of Staff

Chefstaf Divisie Artillerie

Szefowie Sztabu
Artylerii Dywizyjnej





Kolonel Aleksander Sulewski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000  
Kapitein Robert Žarnowiecki
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000

The 3th Rifle Brigade
De 3e Infanterie Brigade
3. Brygada Strzelców


Commanding Officers

Brigade Commandanten

Dowódcy Brygady




Kolonel Zdzisław Szydłowski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
Kolonel Franciszek Skibiński
*(PL)
15-08-1899

16-05-1991  






Kolonel Marian Wieroński
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
Kolonel Władysław Dec
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000

Second in Command
of the Brigade

Plaatsvervangende
Brigade Commandanten

Zastępcy Dowódcy Brygady




Kolonel Zdzisław Szydłowski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
Kolonel Władysław Dec
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000

Brigade Chief of Staf

Brigade Chefstaf

Szefowie Sztabu Brygady




Major Hieronim Kurek
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
Major Józef Nowara
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000






Major Włodzimierz Zelcer
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000
Major Zygmunt Chojnowski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000






Kolonel Jan Grakowski
*(PL)
00-00-0000

 00-00-0000
Kolonel Zygmunt Chamski
*(PL)
00-00-0000

00-00-0000




















 
Zoeken
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu