10e Infanterie Regiment Jagers te Paard - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

10e Infanterie Regiment Jagers te Paard








10th Rifle Horses Regment





Edmund Lewandwoski
*(PL)
00-00-1920
†(NL)
00-00-2002
Emil Kierczak
*Ostrava-Privoz(PL)
*09-02-1915
†Etten-Leur(NL)
13-02-2009
Władysław Figlarek
*(PL)
00-00-1921
†(NL)
00-00-1996



10e Infanterie Regiment Jagers te Paard





Bruno Kaminski
*Czemlewo(PL)
17-10-1917
†(NL)
   22-10-1985    
Jan Pirog
*Rohatyn(PL)
21-10-1919
†Bristol(GB)
30-08-2009
Julian Godlewski
*Lviv(PL)
17-08-1903
†Warschau(PL)
04-02-1983



10. Pułk Strezlców Konnych





Kamil Czarnecki
*Biskupicze(PL)
05-08-1912
†Londen(GB)
02-06-2001
Marian Plichta
*(PL)
21-08-1918
†(NL)
18-01-1974
Władysław Kowalski
*Warszawa(PL)
06-07-1917
†Axel(NL)
18-09-1944







Jan Pańko
*Medenice(PL)
16-04-1911
†Langannerie(FR)
08-08-1944  
Winenty Przybyszewski
*Skiewsk(PL)
12-07-1920
†Langannerie(FR)
 08-08-1944  
Jozef Zwierzynski
*Krakau(PL)
14-03-1921
†Katowice(PL)
08-09-2016







Alfons Kwiatkowski
*Klonowo(PL)
08-07-1912
†Axel(NL)
18-09-1944
Antoni Andrejczyk
*Brozowa(PL)
14-02-1914
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Bogusław Starzomski
*Drygulec(PL)
10-07-1917
†Langannerie(FR)
15-08-1944







Bolesław Rouppert
*Warszawa(PL)
10-04-1920
†Langannerie(FR)
17-08-1944
Bronisław Holubiec
*Pniów(PL)
19-10-1922
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Bronisław Jabloński
*Hckingen(DE)
30-10-1916
†Langannerie(FR)
14-08-1944







Bronisław Kucharski
*Knyszyn(PL)
03-10-1906
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Bronisław Śliwińsski
*Krysowice(PL)
25-04-1914
†Langannerie(FR)
18-08-1944
Edmund Graczyk
*Czętochowa(PL)
09-11-1919
†Langannerie(FR)
15-08-1944







Edward Horowski
*Opalenica(PL)
14-09-1915
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Edward Kapera
*Grabie(PL)
06-10-1919
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Egeniusz Piorkowski
*Nowiny(PL)
04-10-1919
†Langannerie(FR)
12-08-1944







Feliks Hudes
*Tyszowce(PL)
15-12-1921
†Bayeux(FR)
15-08-1944
Franciszek Flisak
*Kaczanówka(PL)
27-07-1919
†Langannerie(FR)
17-08-1944
Franciszek Matuszak
*Wilkowyja(PL)
05-11-1918
†Wittes(FR)
05-09-1944







Franciszek Nowacki
*Łomża(PL)
25-01-1912
†Teteringen(NL)
11-01-1945
Hipolit Ostrowski
Krzywonosz(PL)
25-12-1918
†Langannerie(FR)
12-08-1944
Ignacy Kasprzak
*Czopin Toruń(PL)
29-08-1903
†Langannerie(FR)
14-08-1944







Igor Sirota
*Równe(PL)
01-01-1922
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Jan Czopek
*Rybatycze(PL)
13-08-1920
†Langannerie(FR)
08-08-1944
Jan Kmita
Janice(PL)
04-12-1911
†Langannerie(FR)
12-08-1944







Jan Kuczminski
*Starogard(PL)
16-06-1914
†Breda(NL)
13-11-1944
Jan Maciejowski
Kłuszki(PL)
12-06-1904
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Jan Malec
*Wola Buchowska(PL)
20-02-1916
†Langannerie(FR)
10-08-1944







Stefan Milewski
*Dąbrowice(PL)
05-02-1908
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Jan Rudnicki
Przrośl(PL)
16-10-1910
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Jan Sobanski
*Szklanna Huta(PL)
28-03-1920
†Bayeux(FR)
14-08-1944







Janusz Mecherzyński
*Kruchowice(PL)
19-11-1905
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Jerzy Możdżeń      
*Lwów(PL)
22-01-1922
  †Langannerie(FR)
   10-08-1944     
Józef Bielawny
*Krotoszyn(PL)
20-01-1923
†Langannerie(FR)
   14-08-1944     







Józef Chmieleski
*Radomsko(PL)
27-04-1910
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Józef Staszewski
*Rakowa(PL)
22-06-1922
†Langannerie(FR)
18-08-1944
Józef Wasowski
*Borysław(PL)
15-02-1910
†Langannerie(FR)
    15-08-1944     







Karol Walczak
*Wadowice(PL)
27-11-1909
†Langannerie(FR)
05-08-1944
Leonard Kozikowski
*Kondraswald(PL)
25-07-1913
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Leon Szewerniak
*Siedleczka(PL)
18-02-1912
†Langannerie(FR)
17-08-1944







Marian Gilewski
*Warszawa(PL)
10-10-1905
†Bayeux(FR)
18-08-1944
Mateusz Zarański
*Pnikut(PL
08-09-1910
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Michal Turek
*Zbydniów(PL)
21-09-1914
Terheijden(NL)
04-11-1944







Napoleon Rzeczycki
*Dzisna(PL)
15-09-1912
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Roman Jelitto
*Sosńica(PL)
20-10-1920
†Langannerie(FR)
12-08-1944
Roman Wajnkopf
*Mogielnica(PL)
05-02-1913
†Langannerie(FR)
20-08-1944







Stanisław Wysocki
*Toruń(PL)
14-02-1926
†Breda(NL)
31-12-1944
Stefan Kostubajda
*Tanrów(PL)
09-04-1918
†Wezuperbrug(NL)
10-04-1945
Stefan Sternal
*Kraków(PL)
03-11-1901
†Langannerie(FR)
04-09-1945







Tadeusz Chwilka
*Przedmość(PL)
03-03-1923
†Langannerie(FR)
10-09-1945
Tadeusz Korta
*Kraków(PL)
09-07-1906
†Langannerie(FR)
05-09-1945
Tadeusz Kucbanski
*Luba(PL)
26-11-1916
†Raamsdonkveer(NL)
08-03-1945







Tadeusz Stańko
*Miękisz Stary(PL)
06-04-1916
†Langannerie(FR)
15-08-1944
Tadeusz Źytyński
*Izdebki(PL)
16-02-1919
†Langannerie(FR)
17-08-1944
Teofil Kaczorowski
*Rohatyn(PL)
05-01-1915
†Terheijden(NL)
04-11-1944







Walac Potapczuk
*Putryszki(PL)
14-03-1914
†Langannerie(FR)
09-08-1944
Walac Taranek
*Zagórze(PL)
13-02-1921
†Langannerie(FR)
17-08-1944
Władysław Nowak
*Skarzysko(PL)
15-09-1915
†Langannerie(FR)
17-08-1944







Władysław Suchodolski
*Kolonia Korma(PL)
18-11-1919
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Zbigniew Makysmowicz
*Tawda Rosja(PL)
12-05-1920
†Langannerie(FR)
17-08-1944
Zigbiew Tyrcz
*Lwów(PL)
09-03-1918
†Langannerie(FR)
23-08-1944







Zigmunt Mądrowicki
*Wołkowysk(PL)
24-12-1924
†(?)
00-00-0000
Kazimierz Ambroz
*Wichradz(PL)
30-03-1916
†Langannerie(FR)
15-08-1944
Stefan Rudawski
*(?) (PL)
27-02-1916
†Breda(NL)
00-00-2004











 
    Vereniging 1e Poolse Pantserdivisie Nederland  © 2002-2019                                                                                  Website X5 Evolution 12
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu