1e Pantser Divisie - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

1e Pantser Divisie




1st Armoured Division1e Pantser Divisie1. Dywizja Pancerna

Commanding Officers
of the Division

Bevelvoerende Officieren
van de Divisie

Dowódcy Dywizji




Divisie generaal
Stanisław Maczek
*Szczerzec(PL)
31-03-1892
†Edinburgh(GB)
   11-12-1994   
Brigade Generaal
Klemens Rudnicki
*Zydazów(UA)
28-03-1897
†Londen(GB)
    12-06-1992    


Second in Command
of the Division

Plaatsvervangend Commandanten
van de Divisie


Zastępcy
Dowódcy Dywizji



Kolonel Tadeusz Majewski
*Lwow(PL)
26-08-1899
†Toronto(CAN)
05-03-2015
Kolonel Kazmierz Dworak
*Rzeszów(PL)
07-01-1895
†Londen(GB)
  03-11-1954
Kolonel Bronislaw Noel
*Lancut(PL)
23-03-1897
†Londen(GB)
21-08-1979

Chief of Divisional Staff

Chef Divisiestaf

Szefowie Sztabu Dywizji




Kolonel Jery Levittoux
*Chrzanowce(RU)
07-01-1897
  †Caen(FR)
18-07-1944
Kolonel Ludwik Staniewicz
*Krakow(PL)
08-10-1908
†Londen(GB)
    00-00-0000     
Kolonel Zbigniew Dudziński
*(PL)
00-00-0000
†(?)
00-00-000

Quartermaster General
of the Division


Kwartiermeester Generaal
van de Divisie


Ogólne Kwatermistrz




Kolonel Ludwik Stankiewicz
*Krakow(PL)
08-10-1908
†Londen(GB)
03-01-1956
Major Jan Marowski
*(PL)
00-00-0000
†(?)
 00-00-0000  
Major Mieczyslaw Rutkowski
*Rakowa(PL)
07-01-1904
†Liverpool(GB)
15-12-1944
 
Zoeken
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu