8e Infanterie Bataljon - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

8e Infanterie Bataljon






8th Rifle Battalion




Edmund Szamrowicz
*Tuszkowy(PL)
28-11-1924
†Breda(NL)
15-02-1988
George Bugaj
*Bykowina(PL)
06-04-1920
†Breda(NL)
   29-10-1958    
Janek Krzeminski
*Krolowas(PL)
08-09-1922
†Breda(NL)
   13-05-2008    



8st Infanterie Bataljon





Pawel Nagorny
*Krzemieniec(PL)
09-11-1911
†Breda(NL)
13-01-2008
Tadeusz Blotnicki
*(PL)
00-00-1906
†(NL)
00-00-1991
Andrzej Slubicz Zaleski
*(PL)
03-04-1920
†(FR)
03-03-2009



8. Batalion Strzelców





Alfred Wieliszek
*(PL)
00-00-0000
†(NL)
00-00-0000
Witold Komar
*(PL)
00-00-0000
†(NL)
00-00-000
Stanislaw Glowacki
*Mostki(PL)
26-03-1912
†Cauvicourt(FR)
08-09-1944









Jan Chwistek
*(PL)
24-12-1907
†(NL)
28-10-1944
Wladyslaw Nowak
*(PL)
00-00-0000
†Breda(NL)
00-00-0000
Jerzy Smolik
*Chorzow(PL)
10-02-1923
†Waalwijk(NL)
08-01-1945







Boleslaw Kozub
*Raclawice(PL)
13-08-1915
†Edinburgh(SCH)
25-11-2016
Jozeg Boron
*Niegowa(PL)
06-09-1912
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944
Marian Cholewa
*Lwow(PL)
30-05-1905
†Neurhede(DE)
14-04-1945







Jozef Czajko
*Zloczow(PL)
13-12-1919
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11.1945
Michal Czunkiewicz
*Lubianki(PL)
08-10-1906
†Maas(NL)
31-01-1945
Wladyslaw Denek
*Milcza(PL)
20-10-1910
†Breda(NL)
21-03-1945







Antoni Dudek
*Slupwies(PL)
09-12-1910
†Breda(NL)
28-10-1944
Kazimierz Ebertowski
*Losiny(PL)
03-11-1919
†Breda(NL)
10-11-1944
Marcin Fabian
*Zarzecze(PL)
28-01-1905
†Breda(NL)
29-10-1944







Alfred Giergiel
*Krakau(PL)
20-05-1913
†Breda(NL)
21-03-1945
Tadeusz Grabania
*Jaworzno(PL)
09-12-1919
†Vriescheloo(NL)
16-04-1945
Augustyn Grinholz
*Wiclino(PL)
12-02-1925
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944







Gerard Gryt
*Chwalowica(PL)
06-01-1923
†Waalwijk(NL)
08-01-1945
Jacek Herman
*Krakau(PL)
27-04-1921
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944
Stanislaw Jagla
*Hofreppen(PL)
31-01-1923
†Waalwijk(NL)
03-01-1945







Pawel Janeta
*Marusze(PL)
28-02-1923
†Waalwijk(NL)
08-01-1945
Stanislaw Juras
*Warszawz(PL)
20-04-1912
†Made(NL)
22-11-1944
Gustaw Kantor
*Sucha Srednia(PL)
23-04-1925
†Breda()
28-10-1646







Jan Klenczwski
*Waldowo(PL)
20-04-1914
†Breda(NL)
01-11-1944
Pawel Krzykala
*Nieboczowy(PL)
30-05-1923
†Breda(NL)
05-11-1944
Alfons Kwiatkowski
*Lobdowno(PL)
29-06-1913
†Breda(NL)
29-10-1944







Bernard Lamkowski
*Grudziadz(PL)
23-11-1913
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944
Pawel Lanc
*Cieszyn(PL)
30-04-1909
†Breda(NL9
28-10-1944
Julian Major
*Miedno(PL)
21-11-1921
†Breda(NL)
28-10-1944







Piotr Malinowski
*Lisowce(PL)
12-06-1918
†Bourtange(NL)
14-04-1945
Franciszek Miller
*Piekary(PL)
10-10-1922
†Dielerheide(DE)
17-04-1945
Alojzy Mis
*Nowy Bierun(PL)
02-07-1926
†Beek(NL)
01-11-1944







Franciszek Mosler
*Chelmy Wielkie(PL)
25-11-1926
†Breda(NL)
29-10-1944
Jan Myszke
*Sierakowice(PL)
11-05-1926
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944
Bronislaw Mytkowski
*Rybcza(PL)
21-08-1916
†Breda(NL)
29-10-1944







Pawel Nagorski
*Rajkowy(PL)
24-05-1911
†Breda(NL)
08-11-1944
Edward Pick
*Karsin(PL)
12-10-1926
†Wijmeer(DE)
20-04-1945
Waclaw Plucinski
*Janawo(PL)
16-07-1904
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944







Edmund Porombka
*Gorki(PL)
16-11-1914
†Vlagtwedde(NL)
13-04-1945
Antoni Ruchala
*Kolna(PL)
23-03-1914
†Breda(NL)
29-10-1944
Kazimierz Siek
*Nisko(PL)
29-11-1919
†Breda(NL)
21-03-1944







Jan Skrzydlo
*Bor Kunowski(PL)
22-06-1919
†Beek(NL)
31-10-1944
Jan Sliwinski
*Horst(DE)
26-05-1920
†Capelle(NL)
06-02-1945
Bernard Szczepanski
*Chelmaza(PL)
20-03-1925
†Beek(NL)
01-11-1944







Jan Stanko
*Koniakow(PL)
18-06-1925
†Breda(NL)
31-01-1945
Mieczyslaw Stuwe
*Chojnice(PL)
01-04-1925
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944
Karol Szczotka
*Chwalowice(PL)
03-11-1908
†Hoge Zwaluwe(NL)
05-11-1944







Alfons Szczukowski
*Lesna Jania(PL)
16-05-1909
†Heede(DE)
13-04-1945
Bronislaw Szyrwiel
*Borowiki(PL)
05-07-1910
†Breda(NL)
31-01-1945
Jozef Talaska
*Cisiny(PL)
28-11-1910
†Waalwijk(NL)
03-01-1945







Robert Bochenek
*Chwałęczyce(PL)
04-04-1923
†Alphen(NL)
06-10-194
Bernard Chełmowski
*Leśna Huta(PL)
01-06-1925
†Alphen(NL)
06-10-1944
Józef Herman
*Mnich(PL)
09-03-1924
†Alphen(NL)
05-10-1944







Pawel Kamiński
*Wiśniowiec(PL)
04-10-1903
†Alphen(NL)
05-10-1944
Wacław  Łapiński
*Mińsk(Pl)
20-05-1911
†Alphen(NL)
05-10-1944
Zygmunt Matyjas
*Zagórze(PL)
20-06-1915
†Alphen(NL)
07-10-1944







Alojzy Śliz
*Dolna Leśna(PL)
24-11-1921
†Alphen(NL)
05-10-1944
Bolesław Wisłocki
*Lwów(PL)
04-07-1917
†Alphen(NL)
05-10-1944
Henryk Włoch
*Świękatowo(PL)
05-01-1921
†Alphen(NL)
08-10-1944







Władysław Andrearczyk
*Lubocienik(PL)
27-06-1924
†Axel-Kijkuit(NL)
19-09-1944
Wacław Brzostowski
*? (PL)
00-00-1921
†Axel-Kijkuit(NL)
19-09-1944












 
Zoeken
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu