9e Infanterie Bataljon Jagers van Vlaanderen - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

9e Infanterie Bataljon Jagers van Vlaanderen








9th Rifle Batattalion Flanders
Rifles





Bronislaw Dombek
*Dubielno(PL)
22-02-1920
† Renkum(NL)
   02-05-2008    
Roman Stolarz
*Krasowy(PL)
17-07-1913
† Breda(NL)
   02-06-2005    
Otto Feicht
*Opatowek(PL)
04-02-1919
†(NL)
  00-00-2006  



9e Infanterie Bataljon
Jagers van Vlaanderen





Jan Novinski
*Nowe Miasto(PL)
29-04-1923
†Breda(NL)
23-08-2015
Stefan Bias
*Chorzow(PL)
07-11-1921
†Breda(NL)
07-08-2016
Wiktor Tatarczyk
*Wyry(PL)
23-08-1923
†Goirle(NL)
29-12-1945



9. Batalion Strzelców
Fladryskich





Tadeusz Wenda
*Lutowo(PL)
28-02-1923
†Duffel(BE)
08-10-2014
Zygmunt Sosnowski
*Wrzesnia(PL)
02-05-1923
†Goirle(NL)
31-12-1944
Edward Rędzia
*Zapolednik(PL)
21-12-1915
†Langannerie(FR)
22-08-1944







Stanisław Grudzieński
*Lwów(PL)
02-10-1926
†Langannerie(FR)
22-08-1944
Albin Socha
*Sambor Lwow(PL)
01-03-1914
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Antoni Urbanowicz
*Wangi (PL)
10-02-1919
†Langannerie(FR)
31-08-1944







Antoni Dabrowski
*Grudziadz(PL)
16-01-1922
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Antoni Kozak
*Bledowa(PL)
29-10-1918
†Langannerie(FR)
19-08-1944
Antoni Zgubinski
*Dabrowka(PL)
07-12-1911
†Langannerie(FR)
10-08-1944







Bernard Szweda
*Sosnica(PL)
08-08-1913
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Boleslaw Dragun
*Dubrowo(PL)
16-01-1924
†Langannerie(FR)
18-08-1944
Boleslaw Kanski
*Dubienka(PL)
05-07-1904
†Langannerie(FR)
21-08-1944







Edward Oliwka
*Morszyn(PL)
03-04-1925
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Edward Solak
*Bremen(DE)
14-10-1913
†Langannerie(FR)
11-08-1944
Edward Wasilewski
*Paswety(PL)
05-07-1911
†Langannerie(FR)
21-08-1944







Franciszek Flisikowski
*Somonino(PL)
09-02-1922
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Gerard Kopiecki
*Welnowiec(PL)
10-9-1917
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Gerard Wieckowski
*Dolki(PL)
29-08-1922
†Langannerie(FR)
21-08-1944







Ignacy Rupar
*Zolynia(PL)
07-04-1905
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Jan Kaliski
*Cienin(PL)
17-05-1911
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Jan Luzarowski
*Poniatowka
06-07-1923
†Langannerie(FR)
19-08-1944







Marian Majorczyk
*Laszno(PL)
13-05-1915
†Langannerie(FR)
11-08-1944
Jan Miesilkowski
*Ciechocin(PL)
27-05-1918
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Jozef Baranowski
*Stustowo(PL)
09-07-1915
†Langannerie(FR)
10-08-1944







Jozef Cypcar
*Klimowka(PL)
08-03-1916
†Langannerie(FR)
19-08-1944
Jozef Siwczuk
*Hyza Zamosc(PL)
01-09-1902
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Jozef Stawski
*Kostopol(PL)
30-11-1920
†Langannerie(FR)
21-08-1944







Jozef Zukowski
*Olany Oszmiana(PL)
10-10-1925
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Karol Janota
*Warszawa(PL)
14-10-1902
†Langannerie(FR)
16-08-1944
Karol Szefer
*Gutarzewo(PL)
11-12-1922
†Langannerie(FR)
14-08-1944







Konrad Majewski
*Wabrzezno(PL)
24-02-1915
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Leon Kaleta
*Debogorze(PL)
27-08-1920
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Leon Wanderski
*Mielniki(PL)
02-02-1924
†Langannerie(FR)
20-08-1944







Ludwik Kleban
*Lacka Wola(PL)
21-10-1919
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Maksym. Kwiatkowski
*Drohobycz(PL)
12-10-1918
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Marian Drohomirecki
*Kolomyja(PL)
21-01-1921
†Langannerie(FR)
21-08-1944







Marian Szybka
*Opatow Kepno(PL)
11-08-1922
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Mieczynslaw Fiala
*Drohobycz(PL)
*01-01-1911
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Mikolaj Krasniej
*Chomicz Pruzany(PL)
15-04-1910
†Langannerie(FR)
20-08-1944







Pawel Brachmanski
*Niedobczyce(PL)
24-05-1919
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Pawel Wegner
*Skitz Zlotow(PL)
1404-1914
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Piotr Rodzimski
*Pniowiec(PL)
29-06-1926
†(?) (?)
00-00-0000







Robert Janik
*Glinka Tychy(PL)
08-10-1909
†Langannerie(FR)
10-08-1944
Ryszard Sartori
*Siemianowice(PL)
27-10-1913
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Salo Kneppel
*Behr (DE)
01-10-1922
†Langannerie(FR)
18-08-1944







Stanislaw Barylski
*Stryjowka(PL)
08-09-1897
†Langannerie(FR)
17-08-1944
Stanislaw Gdyk
*Slonim(PL)
15-04-1923
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Stanislaw Kletz
*Lasin(PL)
13-11-1918
†Langannerie(FR)
20-08-1944







Stanislaw Lewsza
*Janowo Masiewo(PL)
11-02-1925
†Langannerie(FR)
21-08-1944
Tadeusz Dobrzynski
*Drzewica(PL)
24-10-1912
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Waclaw Bruchwalski
*Gajewo Nowo(PL)
06-07-1915
†Langannerie(FR)
20-08-1944







Wilhelm Kobielski
*Radlow(PL)
08-01-1912
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Wladyslaw Konieczyn
*Hazlach Cieszyn(PL)
22-07-1924
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Wojciech Maciejczyk
*Huta Polanska(PL)
01-05-1917
†Whitchurch(GB)
26-09-1945







Zbigniew Iskrzynski
*Krakow(PL)
11-07-1919
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Zygmunt Kadziolka
*Nowy Sacz(PL)
01-10-1922
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Franciszek Gocki
*Hamborn(DE)
25-01-1912
†Langannerie(FR)
09-08-1944







Ryszard Urbanek
*Laziska Gorne(PL)
22-04-1924
†Langannerie(FR)
09-08-1944



 
    Vereniging 1e Poolse Pantserdivisie Nederland  © 2002-2019                                                                                  Website X5 Evolution 12
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu