Infanterie Bataljon Jagers van Podhale - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Infanterie Bataljon Jagers van Podhale







Rifle Battalion Podhalan





Adam Weglarz
*Peratyn(PL)
22-101924
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Jan Ambik
*Warszawa(PL)
28-08-1923
†Langannerie(FR)
21-08-194
Antoni Krzemień
*Ostrówek(PL)
28-0-1903
†Langannerie(FR)
16-08-1944


Infantarie
Bataljon Jagers v. Podhalen





Areni Stolar
*Kołowerta(PL)
26-07-1912
†Langannerie(FR)
09-08-1944
Bohdan Lachman
*Łykoszyn(PL)
04-03-1912
†Langannerie(FR)
20-08-1944
Bolesław Szymberski
*(?) (PL)
00-00-1920
†(?)(?)
00-00-2004


Batalion Strzelców Podhalańskich





Bronisław Wirkus
*Nakło(PL)
06-11-1912
†Breda(nL)
30-10-1944
Bronisław  Źlazik
*Obiechów(PL)
22-07-1912
†Langannerie(FR)
16-08-1944
Alfred Częsny
*Łódż(PL)
16-05-1922
†Zuidlaren(NL)
17-04-1945







Dominik Blanik
*Głorzyny(PL)
18-12-1900
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Edmund Macewicz
*(?) (PL)
00-00-1919
†(?)(?)
00-00-1945
Edmund Siuda
*Pruszcz(PL)
13-08-1920
†Breda(NL)
30-10-1944







Edward Bednarski
*Komarów(PL)
02-10-1907
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Edward Klimowicz
*Antonia Rasecka(FIN)
30-10-1917
†(?) (?)
00-00-2006
Erwin Gizdon
*Łaziska Górne(PL)
31-03-1925
†Den Hout(NL)
03-11-1944







Eryk Posilek
*Dębieńsko(PL)
30-09-1922
†Langannerie(FR)
14-08-1944
Franciszek Broda
*Kaczyce(PL)
30-06-1924
†Langannerie(FR)
09-08-1944
Franciszek Jaroszuk
*Szurycze(PL)
30-03-1919
†Langannerie(FR)
20-08-1944







Franciszek Dłoniak
*Zamość(PL)
09-10-1919
†Made(NL)
04-11-1944
Henryk Cichocki
*Chojnice(PL)
23-06-1926
†12-04-1945
Mossel(NL)
Henryk Sobociński
*Warszawa(PL)
25-07-1912
†Jort(FR)
16-08-1944







Ignacy Piaskowski
*Sędzinko(PL)
17-07-1912
†ŚLangannerie(FR)
16-08-1944
Jaco Śliz
*Niemadówka(PL)
07-07-1908
†Breda(NL)
30-10-1944
Jan Dobras
*Raduczyce(PL)
18-12-1905
†Nieuw Scheenda(NL)
15-04-1945







Jan Dusza
*Wanne (DE)
31-12-1905
†(?) (?)
00-00-0000
Jan Kaczor
*Moksko(PL)
28-04-1913
†Ter Apel(NL)
11-04-1945
Jan Kasprzryk
*Luborin Turobin(PL)
03-04-1917
†Langanerrie(FR)
10-08-1944







Jan Mazur
*Łówcza(PL)
25-12-1912
†Langanerrie(FR)
19-08-1944
Jan Suchecki
*Markowa(PL)
03-12-1918
†Langanerrie(FR)
16-08-1944
Jan Synowiec
*Staropole(PL)
15-06-1912
†Langanerrie(FR)
14-08-1944







Jan Wanago
*Dziewałtowo(PL)
18-08-1918
†Langanerrie(FR)
10-08-1944
Jan Witko
*Cewków(PL)
24-06-1911
†Langanerrie(FR)
20-08-1944
Jerzy Banwic
*Chropaczów(PL)
11-10-1923
†Langanerrie(FR)
21-08-1944







Jerzy Sarnicki
*Warszawa(PL)
14-04-1913
†Bayeux(FR)
22-08-1944
Jerzy Zarzyna
*Godula Katowice(PL)
27-04-1915
†Langanerrie(FR)
21-08-1944
Jozef Dziaduś
*Manaterz(PL)
15-06-1905
†Langanerrie(FR)
20-08-1944







Jozef Krawczyk
*Lipiny(PL)
26-081913
†Langanerrie(FR)
18-08-1944
Jozef Lewkut
*Przemyśl(PL)
01-01-1913
†Langanerrie(FR)
18-08-1944








Jozef Pietrawski
*Jelcza Terzyca(PL)
04-11-1911
†Langanerrie(FR)
16-08-1944
Jozef Rudnik
*Przywóz(CZ)
10-11-1921
†Langanerrie(FR)
09-08-1944
Jozef Tomczak
*Mariampol(PL)
19-03-1903
†Langanerrie(FR)
14-08-1944







Judka Strawczynski
*Kielce(PL)
18-08-1905
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
Julian Rzędzian
*Rzędziany(PL)
07-02-1919
†Langanerrie(FR)
09-08-1944
Julian Zebik
*Częstochowa(PL)
09-03-1912
†Langanerrie(FR)
14-08-1944







Kamil Gumowski
*Kużmicze(PL)
14-08-1924
†Langanerrie(FR)
20-08-1944
Karol Sobolewski
*Słbódka(PL)
01-01-1920
†Langanerrie(FR)
08-08-1944
Kazimierz Dybała
*Świebodzin(PL)
29-03-1913
†Langanerrie(FR)
13-09-1944







Kazimierz Kandula
*Gladberg(DE)
21-02-1919
†Bayeux(FR)
24-08-1944
Kazimierz Muszak
*Pnikut(PL)
29-12-1917
†Langanerrie(FR)
20-08-1944
Leon Szymczak
*Micielewo(PL)
07-05-1900
†Langanerrie(FR)
08-08-1944







Łucjan Hapka
*Łaska Chojnice(PL)
09-02-1925
†Capelle(NL)
27-03-1945
Ludwik Stanek
Gnojnica(PL)
28-03-1906
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
Michal Bochniewicz
*Grębów(PL)
26-05-912
†Langanerrie(FR)
18-08-1944







Michal Czesak
*Niedzieliska(PL)
11-09-1904
†Langanerrie(FR)
11-08-1944
Michal Jagusiak
*Borowno(PL)
13-09-1908
†Beveren(BE)
25-02-1994
Mieczylaw Janusz
*Henrykówka(PL)
25-05-1916
†Langanerrie(FR)
11-08-1944







Mikołaj Kusznir
*Korzelice(PL)
13-05-1917
†Alphen(NL)
12-10-1944
Pawel Grzenia
*Mikulczyce(PL)
29-06-1913
†Langanerrie(FR)
20-08-1944
Jozef Grabowski
*Niżborg Nowy(PL)
30-081914
†Langanerrie(FR)
15-08-1944







Rudolf Rucki
*Ligota(PL)
19-10-1916
†Langanerrie(FR)
21-08-1944
Stanislaw Barcz
*(?) (PL)
00-00-1919
†Breda(NL)
00-00-2003
Stanislaw Grądzki
*Borchów(PL)
14-04-1912
†(?)(?)
00-00-0000







Stanisław Jeziorny
*(?)(PL)
05-01-1924
 †Kużnica(PL)
       22-07-2016      
Stanisław Malinowski
*Grodzice(PL)
29-03-1913
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
Stanisław Sieroński
*Pawlów (PL)
25-10-1925
†Capelsche Veer(NL)
07-01-1945







Stanisław Tomczyk
*Pilczuki(PL)
25-05-1919
†Langanerrie(FR)
18-08-1944
Stanisław Wrzask
*Ruda Śląska(PL)
02-03-1925
†Langanerrie(FR)
21-08-1944
Stanisław Ziarko
*Kościejów(PL)
09-05-1911
†Langanerrie(FR)
14-08-1944







Stefan Bulerski
*Opatów(PL)
22-08-1913
†Wagenberg(NL)
14-11-1944
Stefan Emiliańczyk
*Jełka Słomin(PL)
13-03-1915
†Made(NL)
05-11-1944
Stefan Walichnowski
*Częstochowa(PL)
14-10-1911
†Langanerrie(FR)
14-08-1944







Tadeusz Sieczko
*Kowel Łuck(PL)
15-02-1922
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
Tadeusz Bogdanowiecz
*(?) (PL)
00-00-1915
†Breda(NL)
00-00-1990
Tadeusz Dunajski
*Obory Rypin(PL)
25-04-1911
†Langanerrie(FR)
21-08-1944





J

Władłysaw Bryla
*Ostrowy(PL)
01-04-1902
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
arosław Dejnarowiecz
*Judziniec(PL)
26-0-1915
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
Władyłsaw Dziki
*Źywiec(PL)
1709-1915
†Abbeville(FR)
02-09-1915








Wladysław Kulhawy
*Zelów Łask(PL)
27-11-1911
†Langanerrie(FR)
21-08-1944
Włodzimierz Lewko
*Grzebienie(PL)
03-09-1909
†Langanerrie(FR)
20-08-1944
Bronisław Sadłowki
*Karniewo(PL)
29-11-1904
†Langanerrie(FR)
15-08-1944







Zygmunt Anszer
*Kielce(PL)
20-02-1912
†Den Hout(NL)
03-11-1944
Florian Górecki
*Wielichowo(PL)
06-04-1902
†Langanerrie(FR)
14-08-1944
Jan Mik
*Hohenbarnikow(DE)
18-10-1918
†Capelle(NL)
25-03-1945







Alojzy Skorupski
*Wasilówka(PL)
10-11-1918
†Langanerrie(FR)
15-08-1944
Edward Wesołowski
*Ausin(PL)
20-02-1919
†Langanerrie(FR)
15-08-1944
Kazimierz Łukasiewicz
*Jaśkiewicze(PL)
03-03-1916
†Langanerrie(FR)
15-08-1944







Bolesław Sprysz
*Pszów Rybnik(PL)
19-03-1921
†Langanerrie(FR)
21-08-1944













 
    Vereniging 1e Poolse Pantserdivisie Nederland  © 2002-2019                                                                                  Website X5 Evolution 12
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu