Tekens - vereniging 1e poolse pantser divisie nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Tekens


Pools Vaandel Borst Insigne Kraag Embleem

Mouw Embleem Mouw Embleem  Op Rechter Mouw

 



                                                                                                          


                                                                        





10th Rifle Horses Regiment
10e Infanterie Regiment
10. Pułk Strezlcłów Konnych




1st Armoured Regiment
1e Pantser Regiment
1. Pułk Pancerny




2nd Armoured Regiment
2e Pantser Regiment
2. Pułk Pancerney




24th Lancers Regiment
24st Regiment Lanciers
24. Pułk Ułanow
(Im. Źółkiewskiego Hetmana)




10th Dragoons Regiment
10e Regiment Dragonders
10. Pułk Dragonów




Rifle Battalion Podhalan
Infanterie Bataljon Jagers v. Podhalen
Batalion Strzelców Podhalańskich



8th Rifle Battalion
8st Infanterie Bataljon
8. Batalion Strzelców




9th Rifle Battallion (Flanish Rifles)
9e Infanterie Bataljon
(Jagers van Vlaanderen)
9. Batalion Strzelców Flandryjskich




1st Independent Squadron
(Heavy Machine Guns)
1e Zelfstandige Escardron
(Zware Machine Geweren)
1. Samodzielny Szwadron C.K.M.




1st Light Antiair Artillery Regiment
1e Lichte Luchtdoel Artillerie Regiment
1. Pułk Artylerii Przeciwlotniczej




1st Motorized Artillery Regiment
1e Gemotoriseerde Artillerie Regiment
1. Pułk Artylerii Motorowej




2nd Motorized Artillery Regiment
2e Gemotoriseerde Artillerie Regiment
2. Pułk Artylerii Motorowej




1st Antitank Artillery Regiment
1e Antietank Artillerie Regiment
1. Pułk Artylerii Przeciwpancernej




1st Battalion Communications
1e Verbindings Bataljon
1. Batalion Łączności
Squadron Headquarters
Staf Eskadron
Szw. Dowodz Łączności
10th Squadron Communiction
10 Verbindings Eskadron
10. Szwadron
Łączności
3dr Squadron Communiction
3e Verbindings Ekadron
3. Szwadron
Łączności






Repair Workshop
Afdeling herstel werkplaats
Oddziay Warsztatowo Naprawczeł
Command workshop offices
Hoofdkantoor werkplaats
Dowództwo oddzialy warsztatowych
Company workshop armoured brigade
Compagnie werkolaats pantser brigade
Kompania warsztatowych brigady pancernej
Company workshop rifle brigade
compagnie werkplaats infanterie brigade
Kompania warsztatowycz brigady strzelów






Park material
1e Materiaal Park
1. Park Materiałowy
Directors orderlies material
Service man materiaal
Szefostwo słuźby Materiaowył
1st Park material
1e Materiaal park
1. Park materiałowy



1st Traffic Control Squadron
Verkeersleiding Eskadron
Szwadron Regulacji Ruchu






Command
Commandant
Dowództwo

11th Company Engineers
11e Compagnie Genie
11. Kompania Saperów
Engineers Park Company
Genie Park Compagnie
Kompania Parkowa Saperów

10th Company Engineers
10e Compagnie Genie
10. Kopania Saperów
Divisional Platoon Bridge
Divisie brug Peleton
Dywizyjny Pluton Mostowy




 
D-two Supply Office
D-two bevoorrading afdeling
D-two Oddziały
10th Company Supply
10e bevoorrading afdeling
10. Kompania Zaopatrywania

Division Supply Company
Bevoorradings Compagnie van de Divisie
Dywizyjna Kompania Zaopatrwania
Transport of Infantry
Infanterie Transport
Kompania Przewozowa Piechoty

Department of Supply
Afdeling Bevoorrading
Oddziały Zaopatrywania




Medical Unit
Afdeling Geneeskundige  dienst
Oddziały Sanitarne
1st Hygiene Field Platoon
1e Veld Hygiëne Peleton
1. Pluton Higieny Polwej
1st Field Dressings Station
1e Veld Hospitaal
1. Polowa Stacja Opatrunkowa
10th Light Sanitary Company
10e Lichte Geneeskundige Compagnie
10. Lekka Kompania Sanitarna
11th Sanitary Company
11e Geneeskundige Compagnie
11. Kopania Sanitarna


1st Squadron Tank Resupply
1e Tank Eskadron Bevoorrading Pantserwagen
1. Szwadron Czołgów Zapasowych


Surport Units
Ondersteunings eenheden van de Pantserdivisie
Obóz Uzupełnien 1. Dywizji Pancernej
 
Zoeken
Copyright 2016. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu